TIQ is looking for a Marketeer!

[English below]

Sinds de lancering van het bedrijf twee jaar geleden heeft TIQ flinke stappen gezet, met name op het gebied van focus en positionering. Op dit moment zijn we één van de meest innovatieve IT-spelers binnen de advocatuur. Omdat we onze groei serieus nemen en een team willen bouwen met de juiste cultuur en ervaring zijn we op zoek naar een medior marketeer die zich bij ons team wil aansluiten. Je werkt direct samen met de oprichters van het bedrijf en neemt de leiding over onze gehele marketing funnel om zo bij te dragen aan de groei van het bedrijf.

Wat je gaat doen:

 • De leiding nemen over alle marketing activiteiten van TIQ.
 • Nauw samenwerken met de oprichters om een snelle en efficiënte start te verzorgen.
 • Het ontwikkelen en implementeren van marketing strategieën voor meerdere kanalen (e.g. Advertenties, social media, website, blog, nieuwsbrieven).
 • Het genereren van marketing-gekwalificeerde leads voor het sales team.
 • Het ontwikkelen en beheren van een content kalender met content als whitepapers, business cases, succesverhalen, en het bepalen van de beste strategie om deze content te promoten.
 • Het houden van klantinterviews om erachter te komen wat ons publiek wil zien. Daarnaast gebruik je de feedback van klanten om bij te dragen aan de groei van het bedrijf en de doorontwikkeling van onze software.

Wat we zoeken:

 • Je hebt de ervaring, vaardigheden en technische kennis om je taken uit te kunnen voeren (individueel: copywriting, verkennen van kanalen, het genereren van leads).
 • Je bent vloeiend in Nederlands én Engels, zowel in spraak als in schrift.
 • Je hebt aantoonbare ervaring met B2B leadgeneratie, het liefst software-gerelateerd. Eerdere ervaring binnen de advocatuur is een pré.
 • Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden.
 • Je bent beschikbaar vanaf augustus voor 20-40 uur per week.

Wat we bieden:

 • We hechten veel waarde aan persoonlijke ontwikkeling en in-house kennis. Je zult aangemoedigd worden om jezelf te ontwikkelen waar jij dit nodig acht.
 • Je krijgt veel vrijheid om je eigen agenda en activiteiten te bepalen.
 • De kans om onderdeel uit te maken van een snel groeiend bedrijf en bij te dragen aan deze groei.
 • Een leuke werkomgeving met een hecht team en een kantoor in het hart van de Pijp in Amsterdam.

Over TIQ

Je zult werken bij een SaaS startup in het centrum van Amsterdam. TIQ is een prijswinnende oplossing voor automatische urenregistratie. Onze unieke software helpt advocaten met het verhogen van hun productiviteit en het terugvinden van verloren omzet. We zijn er trots op dat onze technologie mensen slimmer en efficiënter laat werken.

TIQ is in 2015 opgericht. Hetzelfde jaar waren we onderdeel van het prestigieuze Microsoft Ventures Accelerator programma in Londen. In 2016 deden we mee aan de Rockstart Accelerator in Amsterdam, realiseerden we onze eerste groei en waren we in staat om een substantiële investering op te halen die ons in staat stelt onze beoogde groei te realiseren.

Als je onderdeel wilt worden van onze volgende stap, stuur dan je CV naar work@tiqtime.com. We horen graag hoe jij het verschil kunt maken binnen ons team en waarom je voor een groeiende startup wil werken. Mocht je vragen hebben, voel je vrij om ons een bericht te sturen of neem direct contact op met Nick (Founder & CEO) op +31652386353.


TIQ has made major steps since we launched two years ago, especially when it comes to our focus and positioning. Right now, we are one of the most innovative IT players in the legal market. Because we are methodical about our growth and want to build a team with the right culture and training we are seeking a medior marketeer who wants to join our team. You will work directly with the founding team to scale TIQ by taking charge of our entire marketing funnel.

What you will be doing:

 • Take charge of all of TIQ's marketing activities.
 • Work closely with our founding team to maximize efficiency in your onboarding.
 • Develop and implement marketing strategies for multiple channels such as advertising, social media, website, blog and newsletters.
 • Grow marketing-qualified leads for our sales team to follow up.
 • Build and manage a rich content calendar with content such as whitepapers, business cases, success stories, and come up with the best strategy to promote this content.
 • Perform frequent customer interviews and cooperate with our customers to learn what content our audience wants to see. Translate customer feedback into initiatives to help and grow the business and further develop our software.

What we are looking for:

 • You have the skills, experience and technical know-how to work on your key responsibilities (individually: copywriting, exploring channels, converting leads).
 • Fluent in Dutch and English (both verbally and in writing).
 • Previous experience with B2B lead generation, preferably software-related. Previous experience in the legal sector is a plus.
 • Excellent communication skills.
 • Available for 20-40 hours a week, starting from August.

What is in it for you:

 • We attach great value to personal development. You will be encouraged to develop yourself and learn as you see fit.
 • You will have lots of freedom: Determine your own activities and agenda.
 • The opportunity to join a scaling business and contribute to this growth.
 • A great working environment with a close team and office in the heart of 'De Pijp' in Amsterdam.

About TIQ:

You will work at an amazing SaaS startup located in the heart of Amsterdam. TIQ is an award winning solution for automated time tracking. Our unique software helps lawyers become more productive and find back lost revenue. We love the fact that our tech makes people work smarter and more efficient.

TIQ was founded in 2015. That same year, we were part of the prestigious Microsoft Ventures Accelerator programme. In 2016, we joined the Rockstart Accelerator programme, saw our first growth and were able to close a substantial seed round to realise our growth plans.

If you want to be part of our next step, send us your CV at work@tiqtime.com. We would love to hear how you can make a difference in our team and why you would like to work for a growing startup. Any questions, feel free to shoot us a message or call Nick (Founder & CEO) directly at +31652386353.